Mateusz Kusznierewicz – ambasador konkursu

Od czasu przejścia na sportową „emeryturę” odnalazł się z sukcesem w świecie biznesu i nowych technologii, gdzie stworzył i wprowadził na rynek produkt o nazwie ZOOM.ME. Jest kojarzony ze startupem Eventory. Jako doświadczony mówca motywacyjny prowadzi wykłady i wystąpienia inspiracyjne w Polsce i na świecie. Posiada na koncie ponad 800 publicznych wystąpień. Prowadzi wykłady z zakresu motywacji, komunikacji i rozwoju osobistego. Ponadto pracuje w Olivia Business Centre w Gdańsku, prowadzi działalność turystyczną pod marką Akademia Kusznierewicza. Zaangażowany w działalność społeczną. Wśród jego inicjatyw znajduje się wiele wydarzeń i projektów promujących sport i żeglarstwo m.in. Program Edukacji Morskiej czy Żeglarski Puchar Trójmiasta.

Miłośnik podróży, fotografii i gry w golfa. W listopadzie 2013 roku uhonorowany Nagrodą 20-lecia Polskiego Związku Golfa, jako ambasador tej dyscypliny w Polsce.

Obecnie zaangażowany w przygotowania do wyprawy dookoła świata na oceanicznym jachcie pod polską banderą.

Spełniony mąż i ojciec. Czas spędzony z rodziną ceni najbardziej. Swoje miejsce na ziemi znalazł w Trójmieście, gdzie mieszka, pracuje i cieszy się bliskością morza.

Mateusz Musznierewicz
Urządzenia tworzone z pasją

Ruszasz w nową wyprawę? Przyspiesz pranie o 66% z funkcją speedExpert i odkryj nowy poziom świeżości z technologią sensoFresh.

Pieczenie może być pasją? Z technologią serii iQ700 uwolnisz kreatywność i przyspieszysz wypieki o 66% dzięki funkcji varioSpeed.

Zainspirowani pasją do kawy, stworzyliśmy funkcję individualCoffeee System. Za jej pomocą zapiszesz aż dziesięć indywidualnych przepisów.